Edukacja i zaopatrzenie
lekarzy ortodontów

KONSULTACJE PRYWATNE

u dr. Larry’ego Browna i lek. dent. Izabeli Pietruczuk: planowanie leczenia i rozwiązywanie problemów.

Dr Brown oraz jego zespół umożliwa korzystanie z osobistych prywatnych konsultacji. Ze względu na ich dużą popularność terminy muszą być rezerwowane z wyprzedzeniem. konsultacje organizowane są w Warszawie w hotelu Intercontinental Hotel: szczegóły i terminy podane są poniżej.

W bieżącym sezonie, tylko po uprzednim umówieniu, konsultacji w Warszawie udzielać będzie także lek. dent. Izabela Pietruczuk. Konsultacje odbywają się standardowo przed, lub w trakcie kursów Orthodontic Training Seminars.

Najbliższe terminy:

Dr Larry Brown:

  • Piątek, 2 października 2020.
  • Piątek, 27 listopada 2020.

Dr Izabela Pietruczuk:

  • Piątek, 27 listopada 2020.

 

Prywatne konsultacje z zakresu leczenia ortodontycznego.

Zapraszamy wszystkich lekarzy do korzystania z konsultacji u doktora Larry’ego Browna i dr Izabeli Pietruczuk.
Czas konsultacji dla jednego lekarza: od 30 minut do 2 godzin.
Termin konsultacji musi być uprzednio ustalony. 
O możliwości wyboru godziny decyduje kolejność zgłoszeń.

Lekarze mają możliwość skonsultowania przypadków swoich pacjentów, nowych lub w trakcie leczenia. Warto skorzystać z trzydziestopięcioletniego doświadczenia doktora Browna z zakresu leczenia aparatem łuku prostego.

Aby konsultanci mieli możliwość przygotowania prawidłowej diagnozy i porady, lekarze są proszeni o dostarczenie na pendrive’ach USB niezbędnych fotografii twarzy (front i profil, z wargami w pozycji naturalnej i w uśmiechu), fotografii pięciu widoków modeli diagnostycznych, cefalometrycznego zdjęcia rentgenowskiego ze szkicem oraz zdjęcia panoramicznego. Jeżeli fotografie wykonano już po założeniu aparatu, należy podać w formie pisemnej niezbędne informacje odnośnie: zastosowanego schematu pozycjonowania zamków oraz typu łuków i innych elementów aparatu, jakie zostały założone przed wykonaniem fotografii.

Lekarzy prosi się również o dostarczenie w formie pisemnej opisu istotnych spostrzeżeń dotyczących każdego z przypadków, ogólnego „globalnego planu leczenia” oraz bardziej szczegółowego planu leczenia rozpisanego na poszczególne miesiące. Ćwiczenie to jest dla lekarzy istotne z punktu widzenia edukacyjnego.

Na życzenie uczestnika konsultacji możliwe jest tłumaczenie prowadzone przez  Rajmunda Chmielewskiego.

Cena konsultacji u doktora Larry'ego Browna wynosi 65 € za 30 minut plus VAT, natomiast u dr Izabeli Pietruczuk 60 € za 30 minut plus VAT. Cena półgodzinnej konsultacji z tłumaczeniem jest wyższa o 15 €.

Informacje i zapisy:

Rajmund Chmielewski: info@lborthodontics.com;

telefon: +48 602 71 73 58

Kontakt z dr Brownem: dr.larry.brown@belgacom.net;

telefon: +32 497 37 30 90 Strona internetowa: www.dr-larry-brown.com

Copyright 2015 by Ling Plus Rajmund Chmielewski